Veliki župni zbor sv. Cecilije u Supetru je po svojoj dugogodišnjoj praksi već 24 godine tradicionalni zbor koji njeguje isključivo crkvenu glazbu.
Čine ga članovi mješovitog sastava i to od osnovnoškolskog uzrasta do zrele dobi. Svake nedjelje obogaćuje misno slavlje u 10.30 sati te aktivno i živo sudjeluje u svim zbivanjima župe. Uvijek nastupa na susretima koje organizira župa, a redovito nastupa i na Smotri zborova otoka Brača.

Zbor njeguje crkveno pučko pjevanje te svojim tihim i ustrajnim radom svjedoči vjernost Bogu i Crkvi  uvijek imajući na umu da je svaka pjesma u crkvi molitva Bogu koji stoji u središtu ove skupine i okuplja ju kao jednu radosnu i raspjevanu obitelj.

Zbor broji oko 30 članova. Svojom nesebičnom aktivnošću daje svoj doprinos na duhovnom, religioznom i kulturnom planu župe i grada Supetra.

Probe se održavaju utorkom i petkom u 19:30 sati.

Svi dobre volje i zainteresirani uzveličati svojim pjevanjem misno slavlje su dobrodošli!