Nakon prošlogodišnje temeljite obnove sakristije i još mnogih detalja u našoj župnoj crkvi željeli bismo i u ovoj godini nastaviti s planom većih i manjih zahvata na uljepšanju našeg zajedničkog doma. Dvije oltarne pale poslane su na restauraciju prošlog tjedna, a želja nam je do Uskrsa započeti sa ugradnjom nove rasvjete najprije u prezbiteriju crkve.

Svi koji žele i imaju mogućnosti donirati novčana sredstva za našu župu, mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun:

Broj računa u Splitskoj banci (IBAN): HR79 2330 0031 1001 3454 8

SWIFT (BIC):SOGEHR22 (za uplate iz inozemstva)

Hvala svima koji se redovno odazivaju i pomažu sve župne aktivnosti sukladno svojim mogućnostima.

Također pozivamo da se jave svi koji se aktivno žele uključiti u život svoje župe te pomoći na bilo koji drugi način.