.

SMOTRA ŽUPNIH ZBOROVA OTOKA BRAČA 2015

Na uočnicu Četvrte korizmene nedjelje, 14. ožujka, upriličena je smotra crkvenih zborova otoka Brača u župi Gospe Karmelske u Nerežišćima.
Četvrta po redu smotra bračkih zborova okupila je brojne posjetitelje koji su ispunili župnu crkvu u večeri posvećenoj nastupima župnih zborova.
Na smotri je nastupio i naš župni zbor Sv. Cecilije otpjevavši dva tradicionalna pučka korizmena napjeva: “Potamjele oči moje” i “O Josipe otaca svih”.
Cilj smotre crkvenih zborova je njegovanje liturgijskoga pjevanja i tradicijske liturgijske glazbene baštine otoka.

Link na video zapis: Nastup “Župnog zbora Sv. Cecilije”

Više o smotri župnih zborova otoka Brača

 

 

.

Mrežna stranica www.zupasupetar.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranice bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića, politikom privatnosti i uvjetima korištenja. Više

Postavke kolačića na mrežnoj stranici www.zupasupetar.com postavljene su na "Dopusti kolačiće" kako bi poboljšali funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranice bez promjene početnih postavki ili ako pritisnete tipku "Slažem se" slažete se s našim postavkama kolačića , Privacy policypolitikom privatnosti i uvjetima korištenja.

Zatvori